T: 22 299 33 13 / 730 596 482 | Email: info@seoteam.pl

AUDYTY

Czym jest Audyt Seo?

Najprościej rzecz ujmując, audyt Seo, to szereg czynności mających na celu określić stan witryny internetowej. Audyt przeprowadzony jest na dwóch poziomach, technicznym i merytorycznym. Audyt techniczne, polega między innymi na określeniu kondycji witryny, jej szybkości działania, zgodności kodu źródłowego z wytycznymi dla webmasterów od firmy Google. Audyt merytoryczny strony internetowej polega na sprawdzeniu jej treści, określeniu możliwości jakie daje content marketing i pomocy w określeniu metod, które znacznie podniosą widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych.

audyt SEO

Po co Ci te Audyty?

Audyt Seo można wykorzystać na wielu płaszczyznach. Jest on preludium przed pozycjonowaniem strony. Na podstawie audytu, przygotujesz swoją stronę internetową tak, aby uzyskać jak najlepsze wyniki w pozycjonowaniu. Innym przypadkiem wykorzystania audytu może być w pewnym stopniu weryfikacja pracy firmy, która prowadzi promocję twojej strony w Internecie.

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat audytów, które przeprowadzamy, skontaktuj się z nami koniecznie!

Jaką wartość ma Twoja domena?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaką wartość dla wyszukiwarek ma twoja strona, sprawdź to u nas za darmo! W formularzu podaj adres strony, my sprawdzimy wartości takie jak: Citation Flow, Referring Page & Domain, Trust Flow, Page & Domain Backlinks od Majestic SEO. Sprawdzimy PageSpeed Insights w Google. Wyniki prześlemy w pliku PDF do 24h od wysłania formularza w dni robocze.